INSKRIVNING PÅ JARLA TRAFIKSKOLA!

Ditt körkort tar du tryggt och säkert hos på Jarla Trafikskola som Stockholms största och mest respekterade. Att bli elev hos oss på är lätt. För att komma igång måste du först vara inskriven som elev hos vilket du gör genom att fylla i detta inskrivningsformulär. I formuläret väljer du själv vilken av våra fyra skolor du vill ta din utbildning – Bromma, Odenplan, Östermalm eller Älvsjö. Våra utbildningar för moped och motorcykel erbjuds på våra skolor i Bromma och Älvsjö medan våra automatkörkortsutbildningar erbjuds exklusivt på Odenplan samt Älvsjö.

Efter du tryckt på ”spara mina uppgifter” kontaktar vi dig för att lägga upp en individuell utbildningsplan som baseras på dina förkunskaper, behov och målsättningar. Har du till exempel aldrig kört förut börjar vi med att du får lära känna bilen eller motorcykeln och manövrera den igenom vilket utbildningspaket som bäst möter dina önskemål och målsättningar. Vanligtvis kontaktar vi dig senast inom en arbetsdag.

Skulle du ha några frågor är du också alltid välkommen att kontakta oss.


OBS! Du kommer behöva ett giltigt körkortstillstånd innan din första lektion.

 

[recaptcha]