Jobba hos oss!

 

 

 

 

Jarla Trafikskola är ett etablerat miljö- och kvalitetscertifierad trafikskola med ett starkt varumärke som vi önskar förknippa med engagemang och utveckling i ständig tillväxt och förnyelse. Vi strävar alltid efter att ligga i framkant när det gäller kör utbildningar och använder oss gärna av de senaste metoderna och verktygen för att hjälpa våra elever att bli bra förare i trafiken.

Söker alltid en glad, lugn och social trafiklärare. Som person bör du vara tålmodig, pedagogisk och sympatisk. Positivitet och utvecklingsvilja är två ledord hos oss på Jarla Trafikskola.

Är du utbildad trafiklärare och tycker att våran trafikskola verkar som en intressant och trevlig arbetsplats är du välkommen att skicka ditt CV och lite information om dig själv till: lambros@jarlatrafikskola.se